O nas

Towarzystwo Oświatowe PROFIL,

to prywatny ośrodek dydaktyczny, w którym prowadzone są szkolenia, kursy, a także studia podyplomowe. Kształcimy na kierunkach z branży związanej z gospodarką nieruchomościami z zakresu pośrednictwa, zarządzania i wyceny nieruchomości a także prowadzimy kursy komputerowe, językowe i wiele innych.

Ośrodek PROFIL działa już od 1994 roku

poza kształceniem słuchaczy w sektorze nieruchomości, specjalizuje się także w audycie energetycznym oraz charakterystyce energetycznej budynków. Towarzystwo Oświatowe PROFIL prowadzi szkolenia i kursy skierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu każdy słuchacz jest mile widziany.

Badamy aktualny  rynek pracy,

dlatego też naszym klientom proponujemy szkolenia i kursy w kierunkach technicznych, które są aktualnie najbardziej cenione na rynku pracy. Prowadzimy szkolenia dla osób, które chciałyby pracować w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego, zarządcy nieruchomości, kosztorysanta, agenta celnego czy też specjalisty ds. BHP. 

Nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna

potrafi w sposób ciekawy i zrozumiały poprowadzi zajęcia, na których kursanci zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną. Po naszych kursach zawodowych kursanci znajdują zatrudnienie w takich zawodach jak: broker celny, audytor energetyczny, audytor BHP, mediator sądowy, rzeczoznawca majątkowy, pośrednik, zarządca nieruchomości oraz wielu innych. 

Stale podnosimy jakość

oferty programowej oraz standardy nauczania.

Współpracujemy

m.in. z Politechniką Gdańską, Politechniką Szczecińską, Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Warszawską, Politechnika Białostocką, Uniwersytetem Białostockim, WSB w Szczecinie, Wyższą Szkołą Bankową w Bydgoszczy oraz Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu.

Bogata oferta szkoleń, kursów i studiów podyplomowych

Towarzystwa Oświatowego PROFIL sprawia, że z roku na rok nasz ośrodek wybiera coraz większa grupa słuchaczy i kursantów. Dodatkowo czesne za nasze kursy i szkolenia są wyjątkowo niskie i możliwe do uregulowania w dogodnych dla klientów ratach. 

Towarzystwo Oświatowe Profil, poza działalnością dydaktyczną, zajmuje się również profesjonalną wyceną nieruchomości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą szkoleń i kursów, a także studiów podyplomowych.