Kurs komputerowy bezpłatny

Szkolenie komputerowe  przygotowane zostało dla osób mieszkających na terenie województwa pomorskiego oraz wielkopolskiego, otwartych na zdobycie nowych lub podniesienie posiadanych kwalifikacji.

CEL SZKOLENIA

Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi komputera. Podniesiesz poziom swoich kompetencji zawodowych – dodatkowy atut w CV.

UCZESTNICY

Kurs komputerowy jest skierowany do osób, które mają podstawowe umiejętności dotyczące obsługi komputera, bądź też dotychczas nie używały komputera i chcą nauczyć się jego obsługi. Nie wymagamy doświadczenia!
Kurs skierowany jest do osób zamieszkałych lub pracujących na terenie województwa pomorskiego oraz wielkopolskiego, niezależnie od statusu na rynku pracy (tj. do osób pracujących, bezrobotnych, niezatrudnionych, emerytów, rencistów).

WYKŁADOWCY

W zespole wykładowców pracują trenerzy posiadający przede wszystkim bogatą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu interaktywnych zajęć w zakresie szkoleń informatycznych.   

PROGRAMY

  • ECDL
  • ICT

INFORMACJE DODATKOWE

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje. Ponadto uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe i catering kawowy. 

CZAS TRWANIA
Kurs trwa od 50 do 200 h. Zajęcia prowadzimy w dni robocze w dogodnych godzinach oraz odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. 

INFORMACJE I ZAPISY
Gdańsk i Gdynia
: nr tel. 58 34 60 311 lub 603 710 700

Jeśli nie chcesz pozostawać w tyle tylko iść z duchem czasu i stale się rozwijać, zapraszamy na nasze szkolenia! Zdobędziesz nową wiedzę ponadto poszerzysz posiadane umiejętności i kwalifikacje! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!